EMS- pół godziny dla zdrowej i pięknej sylwetki
EMS- pół godziny dla zdrowej i pięknej sylwetki
Sierpień 1, 2017
Mięśnie dla pracoholika
Mięśnie dla pracoholika
Sierpień 1, 2017
Pokaż wszystkie

Bezpieczny trening bez wysiłku i ryzyka

Bezpieczny trening bez wysiłku i ryzyka

Dużo pracujesz w pozycji siedzącej? Twoja kondycja i mięśnie domagają się treningu, ale Ty nie masz ani czasu ani motywacji? Po zakończonej pracy daleko jest ci na siłownie? Mamy coś specjalnie dla Ciebie, trening, który nie wymaga od Ciebie żadnego wysiłku, przynosząc zadowalające efekty.

EMS wygodny trening dla każdego

EMS to nowa metoda treningowa polegająca na elektro stymulacji mięśni. Specjalne urządzenie wysyła do naszych mięśni impuls, który pobudza je do działania. Z tej nowej odmiany treningu może skorzystać każdy. Wykorzystywana do tej pory w fizjoterapii i rehabilitacji, a także w sportach wyczynowych, teraz dostępna dla każdego z Nas. Jeśli nawet cierpimy na różnego rodzaju bóle pleców, czy inne urazy, które są przeciwskazaniem do treningu na siłowni to z treningu EMS możemy skorzystać.

Jak przygotować się do treningu?

Na początku porozmawiasz z trenerem o swoich założeniach treningowych i wymarzonych celach. Pozwoli to dobrać specjaliście odpowiedni poziom i  intensywność impulsów- do Twojej wagi, wieku, kondycji i celów. Rozpoczynając trening należy założyć odpowiedni wygodny ubiór wraz z kombinezonem, w którym umieszczone są elektrody wysyłające impulsy do mięśni- rozlokowane są na klatce piersiowej, plecach, kończynach dolnych i górnych oraz w okolicy pośladków. Przez następne 30 minut twoje mięśnie będą się kurczyć i rozkurczać, będą pracować jak gdybyś wykonywał ćwiczenia. Wszystkie interesujące cię informacje będą wyświetlane na ekranie. Wyniki twojej pracy zostaną zapisane w celu analizy postępów.

Jakie rezultaty osiągamy dzięki EMS?

Dzięki zastosowaniu już kilku serii takiego treningu, możemy zauważyć efekty. Trening EMS trwa jedynie 30min, a dzięki niemu skutecznie ujędrnimy swoje mięśnie, popracujemy nad swoją sprawnością i wysmuklimy sylwetkę. EMS to także wsparcie podczas zrzucania zbędnych kilogramów. Co warto podkreślić dokonujemy tego bez żadnego wysiłku. Trening ten możemy stosować bez ograniczeń. Ogromną zaletą treningu za pomocą impulsów elektrycznych jest możliwość wytrenowania mięśni tułowia, które bardzo ciężko jest wypracować podczas wysiłku na siłowni.

Jeśli i Ty chcesz wymodelować swoje ciało bez wysiłku, skorzystaj z treningu EMS. Trenuj 30 min dziennie i ciesz się efektem przez długi czas.

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ok