Bezpieczny trening bez wysiłku i ryzyka
Bezpieczny trening bez wysiłku i ryzyka
Sierpień 1, 2017
Sportowcy trenują z EMS!
Sportowcy trenują z EMS!
Sierpień 1, 2017
Pokaż wszystkie

Mięśnie dla pracoholika

Mięśnie dla pracoholika

XXI wiek zmienia nie tylko świat, w którym żyjemy. Jest także w stanie zmienić i nas samych. Pomału wyczerpujące ćwiczenia na siłowni odchodzą w kąt, a my możemy zacząć praktykować trening EMS, który jest właściwie dla każdego. Nie wymaga w końcu wylewania „siódmych potów” w czasie mozolnych godzinowych treningów na siłowni.

EMS to szybsze efekty

Ileż to razy idąc na siłownię, zastanawiamy się jak długo jeszcze przyjdzie nam wykonywać poszczególne ćwiczenia, męczyć się zmieniając po raz kolejny wagę ciężarka zakładanego na sprzęt, którego właśnie używamy zanim w końcu zobaczymy rezultaty? Z tymi wszystkimi wątpliwościami może skończyć trening EMS i jego bardzo szybkie efekty. Czas treningu to w zasadzie tylko 30 minut i co najważniejsze, możemy go wykonywać wszędzie, a rezultaty przychodzą bardzo szybko.  W ciągu tak krótkiego „wysiłku” stymulujemy bowiem jednocześnie osiem grup mięśni. Nawet ciężko to porównać do czasu, jaki musielibyśmy spędzić na siłowni, zmieniając dodatkowo urządzenia, bo przecież każde tak naprawdę odpowiada za odrębną partię naszej muskulatury.

Bóle pleców – i na nie jest sposób

Dziś duża część populacji cierpi na bóle pleców. Często wybierając się na siłownię trzeba bardzo uważać, żeby sobie nie zaszkodzić. Ćwiczenia na wzmocnienie mięśni grzbietu w zasadzie odpadają. Trening EMS nie jest aż tak inwazyjny jak „walka” sam na sam z maszyną treningową w Twoim ulubionym klubie. W przypadku tego pierwszego wystarczy, że założysz wygodny strój, później nałożysz na niego kamizelkę z wbudowanymi elektrodami, pas biodrowy – stymuluje pośladki oraz opaski na uda i ramiona, które będą przekazywać impulsy mięśniom kończyn. Gotowe. Ruszamy. W zasadzie, my pomagamy.

Ogromnym atutem tego treningu jest fakt, że na rezultaty nie trzeba długo czekać, pierwsze wyniki i efekty pojawiają się już po kilku sesjach treningowych. Wiele osób trenujących poprzez EMS zgodnie potwierdza, że Jest to doskonały sposób na walkę z cellulitem i zbędnymi kilogramami. Skutecznie wyszczupla talie i ujędrnia mięśnie.

Jeśli jesteś osobą, która ceni swój wolny czas (którego i tak masz bardzo mało), a chciałbyś równocześnie poprawić swoją sprawność i zmniejszyć wagę, nie mogłeś trafić lepiej. Trening EMS to siłownia dla ludzi XXI wieku.

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ok