Mięśnie dla pracoholika
Mięśnie dla pracoholika
Sierpień 1, 2017
Elektrostymulacja- wszystko co powinieneś wiedzieć
Sierpień 16, 2017
Pokaż wszystkie

Sportowcy trenują z EMS!

Sportowcy trenują z EMS!

Często szukamy czegoś unikalnego, czegoś, co niekoniecznie robią „wszyscy”. Każdy w pewien sposób chce być indywidualistą. W końcu świat daje dziś duże pole do popisu jeśli chodzi o różnorodność. Siłownie pomału przestają być miejscami „dla wybranych”, a przychodzi do nich coraz więcej osób, takich w zasadzie przypadkowych, niekoniecznie posiadających garnitur muskulatury do wzmocnienia.

EMS jest unikatowy

Dla tych wszystkich, którzy szukają czegoś bardziej wyszukanego, trening EMS będzie z pewnością bardzo atrakcyjną formą poprawiania własnej kondycji. Bez hektolitrów potu, urządzeń dotykanych przez wszystkich bywalców, ograniczeń. Poza tym, wielcy mistrzowie też korzystają z takiej formy ćwiczeń. Można się zatem poczuć jak mistrz, który właśnie szlifuje swoją formę przed zawodami, na których powalczy o kolejny tytuł.

EMS jest wygodny

Na siłownię musisz zaopatrzyć się w odpowiedni strój, obuwie. Przyzwyczaić do ciasnego, dusznego pomieszczenia, w którym, w tym samym czasie przebywa duża liczba osób. Oczywiście, mam na myśli przede wszystkim warunki w lecie. W zimie, z kolei, wychodzisz po treningu, by zetknąć się z mroźnym powietrzem. Do treningu EMS wystarczy wygodny strój i specjalny przyrząd. Nie musisz zatem przemieszać się po siłowni w poszukiwaniu kolejnych urządzeń, aby dać upust swojej chęci do ćwiczeń. Zakładasz jeden przyrząd, opaski na ramiona i pas na biodro, a impulsy docierają do ośmiu grup Twoich mięśni. Niektórych z nich nie byłbyś nawet w stanie pobudzić na siłowni. Chyba, że ćwiczyłbyś bardzo, bardzo długo. Pytanie tylko, czy przeciętny człowiek ma aż tyle siły?

EMS trening który działa

EMS  po za tym, że jest interesującym zagadnieniem jest także doskonałym sposobem, aby zadbać o swoją sylwetkę. EMS ujędrnia mięśnie i wysmukla talie. Pomaga zrzucić zbędne kilogramy. Ogromnym atutem EMS jest to, że z tej metody ćwiczeń mogą korzystać zarówno osoby wysportowane jak i te, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. EMS jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje kontuzji. Odpowiednio dobrana moc impulsów i trening pod okiem trenera również eliminuje obawy wystąpienia obciążeń mięśni.

Jaki wniosek? Jeśli szukamy czegoś unikatowego, a przy tym zależy nam na szybkim i profesjonalnym treningu, w wygodnych warunkach, najlepiej od razu zabrać się za trening EMS, który to wszystko gwarantuje. Mistrzowie sportu wybierający taki rodzaj przygotowań fizycznych, są najlepszą rekomendacją.

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ok