Zapytaj trenera

Chcesz umówić się na trening? Skorzystaj z formularza.

Trening EMS
Warszawa Żoliborz


Lokalizacja trening EMS Warszawa Żoliborz

Fat No More

 

10% rabat
dla nowych klientów


Pragniesz zgubić zbędne kilogramy? ..ale nie masz czasu na długie i mozolne treningi na siłowni? Mamy coś, właśnie dla Ciebie. Trening dzięki któremu, wymodelujesz sylwetkę, zgubisz zbędne kilogramy.


Zamów teraz

Trening próbny

49 zł

Jednorazowy


Wypróbuj rewolucyjna metodę treningu EMS w Warszawie. 30 minutowy trening zastępuje 2 godziny na siłowni.

Karnet miesięczny

999 zł

8 treningów


Gwarantujemy, ze już po pierwszym miesiącu osiągniesz satysfakcjonujące rezultaty!

 
Czy można połączyć fizjoterapię, medycynę estetyczną i sport w jedno? Czy można w niecałą godzinę treningu osiągnąć rezultaty polegające na ograniczeniu bólu, ujędrnieniu skóry i podniesieniu wytrzymałości organizmu? To wszystko umożliwia elektrostymulacja mięśni, metoda, która wywodzi się z fizjoterapii, a teraz podbija serca wszystkich miłośników sportu i zdrowego życia.

EMS, rezultaty i efekty


Pobudzanie prądem stałym oraz zmiennym mięśni szkieletowych, to coraz bardziej znana forma treningu to Trening EMS, Warszawa Żoliborz przygotowała dla zwolenników tej odmiany treningu wiele profesjonalnie przygotowanych miejsc. Elektrostymulacja mięśni jest zewnętrznym wyręczeniem w tym zadaniu układu nerwowego. Efekty są bardzo szybko zauważalne za sprawą tego, że zewnętrzna stymulacja pozwala równocześnie pracować aż dziewięciu partiom mięśniowym, co jest niemożliwe w sposób fizjologiczny, trenując tradycyjnie.

Jakich rezultatów można oczekiwać od treningu EMS?• wzmocnienie mięśni i ogólnej kondycji organizmu,
• redukcja wagi,
• zbudowanie masy mięśniowej i atletycznej sylwetki,
• dotlenienie skóry i poprawa jej wyglądu, redukcja cellulitu,
• poprawa postawy ciała,
• ograniczenie, a nawet wyeliminowanie chronicznych bólów mięśniowo- szkieletowych.

Dzięki możliwości jednoczesnej stymulacji wszystkich grup mięśniowych, zalecane i zarazem wystarczające jest trenowanie zaledwie 1-2 dni tygodniowo po około 30 minut. To sprawia, że elektrostymulacja jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto nie dysponuje dużą ilością czasu, którą mógłby poświęcić na dbanie o swoje zdrowie i sylwetkę.

Trening EMS jest szczególnie polecany osobom, które:


• cierpią na uporczywe i nawracające bóle mięśniowo- szkieletowe powodowane np. nieprawidłową postawą ciała,
• prowadzą siedzący tryb życia,
• mają „nadprogramowe” kilogramy,
• chcą zbudować masę mięśniową oraz atletyczną sylwetkę,
• są zagrożone lub mają pierwsze objawy osteoporozy,
• walczą z nawracającym cellulitem,
• ich celem jest większa wydolność i siła organizmu,
• oczekują poprawy metabolizmu.

Na czym polega trening EMS?


Aby trening był skuteczny i możliwy potrzebna jest specjalny kombinezon, który zakładany jest przez ćwiczącego. W kombinezonie rozmieszczone są elektrody, które za pomocą prądu będą umożliwiały pracę partii mięśniowych- elektrony rozmieszczone są na plecach, na klatce piersiowej oraz na brzuchu. Uzupełnieniem kombinezonu jest pas zakładany na biodra, którego elektrody będą stymulowały mięśnie okolic pośladków i lędźwi. Na koniec ćwiczący zakłada opaski na kończyny dolne i górne, także wyposażone są w elektrody. Trening odbywa się pod nadzorem specjalisty- trenera, którego zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo osoby ćwiczącej. Dobiera on intensywności treningu do oczekiwanych rezultatów oraz ogólnej kondycji i dotychczasowej aktywności fizycznej.

Elektrostymulacja mięśni jest metodą bezpieczną i szczegółowo dopracowaną latami udoskonaleń oraz doświadczeń fizjoterapeutycznych. Jest jednak kilka przeciwwskazań do treningu tą metodą: ciąża oraz menstruacja, choroby serca i układu nerwowego, cukrzyca, nowotwory, infekcje z podwyższoną temperaturą, choroby skóry w tym alergie, które uniemożliwiają przyczepienie elektrod.

 

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ok